Banner
Satıcı Başvuru

 

Ücretsiz Mağaza Açılışı


Mağaza kira bedeli ödemeden “Avantajbizde” platformunda yer alın.


Avantajbizde bir ürün filtreleme, karşılaştırma ve yönlendirme platformu olduğundan satışları e-ticaret sitenize yönlendirir. 

Tüketici;

Avantajbizde platformunda sergilenen ürün ve hizmetleri inceleyip karşılaştırır,

Satın almak istediği ürün ya da hizmetin satıcısının yanında bulunan “Satıcıya Git” butonuna tıklayıp  “Satıcının kendi e-ticaret sitesine” yönlendirilir,

Sipariş işlemlerini ve alışverişi satıcının kendi e-ticaret sitesinde tamamlar.

Avantajbizde ürün satışı yapmaz, dolayısıyla Alışveriş ile ilgili Avantajbizde’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Avantajbizde, bir ürün veya hizmetin satıldığı sanal mağazayı bulma konusunda “Tüketici”ye yardımcı olur. Ürünün satıcısı olan sanal mağazaları listeleyip gösterir. Ürün veya hizmeti hangi satıcıdan satın alacağına “Tüketici” kendisi karar verir. Ödeme, faturalandırma ve sevkiyat işlemlerinin tümü “Satıcı” ile “Tüketici” arasında gerçekleşir, iptal-iade işlemleri ve müşteri desteği de yine doğrudan satıcı tarafından sağlanır. “Tüketici”, sipariş verdiği ürünle ilgili bir sorunla karşılaştığında, siparişi verdiği Satıcı mağaza ile irtibata geçmek durumundadır.” 

MAĞAZA OLMAK İÇİN TIKLAYIN (ÜCRETSİZ)

 

Hediye: 25.000 Kredi Kupon Kodu

2099-0000-0001-8RZI-F299

 

Neden Avantajbizde.com?

1- Nitelikli alışverişçi kitlesi

Avantajbizde alışverişçi trafiği -Google Analytics raporlarına göre- Türkiye’de çok yüksek dönüşüm oranlarına sahiptir.

İster web, ister mobil, tüm platformlar için online alışverişe yatkın ve satın almaya yakın noktadaki alışverişçiler Avantajbizde’de bulunur.

Kendi sadık kitlesinin yanı sıra Avantajbizde, üstün pozisyonlaması ile Google aramaları ile gelen nitelikli alışverişçileri de size yönlendirir.

 

2-En düşük satış maliyeti

Kendi e-ticaret siteniz üzerinden Avantajbizde’nin yönlendirmesi sayesinde yaptığınız satışlarda ödeme doğrudan sizin hesabınıza geçer ve her zaman en düşük satış maliyeti ile satış yapmış olursunuz.

Siteye yönlendirme modelimizde ücretlendirme tıklamaya bağlı bir kontör fiyat tarifesi üzerinden yapılmaktadır.

 

3-Kurumsal kimlik

Avantajbizde satış yönlendirme modelinde firma bilgilerinizi gizlemek veya müşteriyle olan irtibatınızı engellemek gibi bir uygulamamız yok. Tam tersi firmanız kendi e-ticaret siteniz üzerinden tüm ticari varlığı ile müşteriyle buluşur ve satış sizin kendi alışveriş sitenizde gerçekleşir.

 

4-Müşteri sizin müşteriniz

Sipariş aşamasından başlayarak müşteri tamamen firmanız ile muhatap olduğunu bilerek alışveriş yapar.

Her sipariş firmanız adına kazanılmış bir müşteri demektir.

İster siteniz üzerinden, ister Avantajbizde üzerinden gerçekleşsin, müşterilerinizle satış sonrasında da ilişki kurarak kampanya ve duyurularınızı ileterek daha uygun satış maliyetleri ile devam siparişleri ve tekrarlı siparişler kazanabilirsiniz.