Banner
İşlem Rehberi

 

Artık yüzlerce alışveriş sitesinde dolaşıp, en avantajlı ürünleri bulmak için vakit harcamanıza gerek yok. Avantajbizde bunu sizin için yapıyor. Filtreleme, sıralama, karşılaştırma ve yorumlar sayesinde aradığınız ürün ve hizmetleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bulduğunuz ürünlerin satıcılarını, en avantajlısı en üstte olacak şekilde sıralıyor ve seçtiğiniz satıcıya “Satıcıya Git” butonuna basarak ulaşmanızı sağlıyoruz.  

 

Avantajbizde bir ürün filtreleme, karşılaştırma ve yönlendirme platformudur ve satışları “satıcının kendi e-ticaret sitesine” yönlendirmektedir. 

 

Tüketici;

1- Avantajbizde platformunda sergilenen ürün ve hizmetleri inceleyip karşılaştırır,

2- Satın almak istediği ürün ya da hizmetin satıcısının yanında bulunan “Satıcıya Git” butonuna tıklayıp  “Satıcının kendi e-ticaret sitesine” yönlendirilir,

3- Sipariş işlemlerini ve alışverişi satıcının kendi e-ticaret sitesinde tamamlar.

 

Avantajbizde ürün satışı yapmaz, dolayısıyla Alışveriş ile ilgili Avantajbizde’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Avantajbizde, bir ürün veya hizmetin satıldığı sanal mağazayı bulma konusunda sizlere yardımcı olur. Ürünün satıcısı olan sanal mağazaları listeleyip en avantajlılarını size gösterir. Ancak ürün veya hizmeti hangi satıcıdan satın alacağınıza kendiniz karar verirsiniz. Hangi satıcının adının yanındaki “Satıcıya Git” butonuna tıklarsanız o satıcının kendi E-Ticaret sitesine yönlendirilirsiniz. Ödeme, faturalandırma ve sevkiyat işlemlerinin tümü “Satıcı’nın kendi e-ticaret sitesinde” gerçekleşir. İptal-iade işlemleri ve müşteri desteği de yine doğrudan bu satıcı tarafından sağlanır. Sipariş verdiğiniz ürünle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda, siparişi verdiğiniz ve ürün ya da hizmeti satın aldığınız “Satıcı mağaza” ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.